ארונות
ארונות אמבטיה
ארונות בגדים
ארונות הזזה
ארונות קיר
ספריות
חדרי ארונות
פתרונות אחסון
מגרות
מדפים
שידות
צור קשר
 
 
 

ארונות אמבטיה
 
ארונות אמבטיה הם שימושיים מאין כמוהם. כך שאם אתם משפצים את חדר האמבטיה או מתכננים לעבור לתוך בית אשר כרגע נמצא בבנייה אל תחסכו על ארונות אמבטיה ותדאגו להתקנתם. ארונות אמבטיה בבתים רבים משמשים לאפסון תרופות. נוח מאוד כאשר כל התרופות מרוכזות במקום אחד בבית. כמובן שאם חוששים שהילדים יגיעו בטעות אל התרופות ניתן לשים מעין מנעול קטן על הארון או לדאוג לאחסן את התרופות במדף הגבוה ביותר, הרחק מידם של ילדים. ארונות אמבטיה משמשים לא רק לאחסון תרופות אלא גם
 
לאחסון מוצרי קוסמטיקה שונים דוגמת חלב פנים, לקים לציפורניים, קרמים לגוף, קרמים נגד קמטים וכן הלאה. נוח מאוד גם לאחסן את האיפור ואת מוצרי ההגיינה הנשית בתוך ארונות אמבטיה. כמובן שניתן לאחסן בתוכם מוצרי טואלטיקה כמו סבונים ובקבוקי שמפו וגם מגבות. כך שמבחינה פרקטית בהחלט לא כדאי לוותר על התקנת ארונות אמבטיה.

ארונות אמבטיה ממלאים בראש ובראשונה צורך פרקטי ושימושי אך הם יכולים גם לייפות את חדר האמבטיה ולשדרג את המראה שלו. ניתן להתקין בחדר האמבטיה ארונות אמבטיה מעוצבים מאוד אשר יוסיפו הרבה מאוד חן ויופי לתוך חדר האמבטיה. חשוב מאוד לבחור ארונות הזזה לאמבטיה אשר המראה שלהם משתלב עם המראה הכללי של שאר הרהיטים בחדר האמבטיה ועם העיצוב החיצוני הכללי של חדר האמבטיה, דבר שחשוב ליצירת מראה חלק, נקי, נעים ואחיד בחדר האמבטיה ולא מראה אקלקטי ומבולגן.

ארונות אמבטיה ניתן לקנות ממגוון גדול ומשתנה של חומרי גלם. חשוב כמובן לקנות ארונות שלא ייהרסו מהלחות הרבה שיש בדרך כלל בחדר האמבטיה. ניתן לקנות ארונות עבור חדר האמבטיה אשר עשויים מפלסטיק, מסוגים שונים של עץ, ממתכת או אפילו מזכוכית. יש לשים לב שחומר הגלם ממנו עשויים הארונות איכותי על מנת לדאוג לעמידות של ארונות אמבטיה.