ארונות
ארונות אמבטיה
ארונות בגדים
ארונות הזזה
ארונות קיר
ספריות
חדרי ארונות
פתרונות אחסון
מגרות
מדפים
שידות
צור קשר
 
 
   
 

ארונות בגדים

 כשמדברים על רהיטים אנו יודעים כי ארונות בגדים הם רהיט חשוב מאוד בבית שלנו, ללא ארונות בגדים לא נוכל לאחסן חפצים שאנו לא צריכים לראות בעין ואמורים להיות סגורים מפני אבק ריחות באוויר וכד'. ארונות בגדים הם רהיט חשוב והם נמצאים אפילו בכמויות בבית ולא רק בחדר אחד. אנו בדרך כלל מרהטים את חדרי השינה שבבית בארונות בגדים, כל אחד והארון שלו, שם יוכל לשים את חפציו בגדיו סדיני מיטתו נעליו וכל מה שיחפוץ. כאשר יש ארונות בגדים בבית וחפצינו מסודרים בהם, אנו יכולים לראות את ביתנו מסודר יותר ונקי יותר, כי הכל בארונות בגדים. גם במטבח אנו חייבים ארונות בגדים, ללא ארונות בגדים איפה נשים את מוצרי המטבח והאוכל שאנו מאחסנים, מסוג המצרכים שאנו לא יכולים לשים במקרר אלא חייבים לשים בארון. 

ארונות בגדים הם רהיט חשוב וגם יפה בבית, ישנם המון סוגי ארונות בגדים יפים כאלה שאנו יכולים לרכוש גבוהים או נמוכים, רחבים ועמוקים עם מראה או לא עם דלתות הזה או דלתות נפתחות עם ידיות רגילות. אנו פשוט צריכים לבחור סוגי ארונות בגדים שנוחים לנו ושאנו אוהבים, מידע קודם ומניסיון שכבר היה לנו עם ארונות בגדים אחרים בעבר שלנו, מה היה לנו יותר נוח, עם איזה ארון איחסנו הכל, ולא היה צפוף או מבולגן. צפיפות בתוך ארונות בגדים מקשה לאחסן חפצים ובגדים במיוחד, בגדים שמאוחסנים בצפיפות נוהגים להתקמט וזה לא דבר שאנו רוצים שייקרה לבגדים שלנו. 

ארונות בגדים בנויים בדרך של מגירות, תלייה ומדפים, כל איזור בארון מיועד לדברים אחרים, מדפים כדי להניח בגדים מקופלים, תלייה לשם ג'קטים מעילים חליפות וכל מה שלא מומלץ לקפל, מגירות בשביל הלבשה תחתונה, כמו גרביים חזיות תחתונים וכד', לכל פינה בארון יש חשיבות ומשמעות וכמובן שימוש, ואנו בדרך כלל מנצלים את כל המקום שיש בארון עד תום.