ארונות
ארונות אמבטיה
ארונות בגדים
ארונות הזזה
ארונות קיר
ספריות
חדרי ארונות
פתרונות אחסון
מגרות
מדפים
שידות
צור קשר
 
 

 

  ארונות הזזה

ארונות הזזה הם ארונות, שיותר מכל דבר אחר, מושלמים לחסכון בחלל. לכן, ארונות אלו הם אידיאלים לחדרים קטנים או לחללים בהם יש מצוקה של מקום. במקום לפתוח את דלת ארון הבגדים ועל ידי כך לחסום כמעט את כל חלל החדר כל מה שיש לעשות כאשר מדובר בארונות הזזה היא להזיז בקלות את הדלת הצידה. כך גם נהנים מארונות מרווחים ואיכותיים וגם לא מרגישים שמייד הגודל של החדר התכווץ פי כמה. כמובן שארונות הזזה מתאימים מאוד גם לחדרים גדולים ולחללים גדולים בהם אין מצוקה של מקום.

ארונות הזזה הם קלים לתפעול ולכן הם יכולים להתאים לכל חדר. כאשר קונים ארונות הזזה, בין אם ארונות קיר ובין אם ארונות אשר ניתן לנייד אותם כאשר עוברים דירה, חשוב להתאים את המראה החיצוני שלהם לחדר בו נמצאים אותם הארונות. למשל, אם החדר מעוצב כולו בסגנון כפרי יחסית כדאי לקנות גם ארון הזזה אשר מעוצב באופן כפרי. הדבר נכון גם כאשר מדובר בחדרים אשר מעוצבים באופן מתוחכם ומודרני. לחדרים כאלו כדאי להתאים ארונות הזזה אשר מעוצבים גם הם באופן דומה ועשויים מחומרי גלם "קרים" יחסית אשר יש להם מראה מודרני, כמו למשל, ארונות הזזה אשר עשויים מזכוכית וממתכת.

ארונות הזזה הם ארונות שלא רק צריכים להיות מעוצבים ולא רק צריכים להתאים לעיצוב החיצוני של החדר בו הם נמצאים אלא הם גם צריכים להיות פרקטיים, נוחים ושימושיים ככל האפשר. לכן, כאשר קונים ארונות הזזה חשוב לשים לב כיצד מאורגן החלל הפנימי של אותם ארונות. למשל, חשוב לשים לב שיהיה בהם מקום לקולבים, חשוב לשים לב שיהיה בהם די מדפים לכל הבגדים וכן הלאה. גם הגודל של הארון הוא קריטריון חשוב מאוד שכדאי לשים לב אליו בעת בחירת ארונות הזזה.