ארונות
ארונות אמבטיה
ארונות בגדים
ארונות הזזה
ארונות קיר
ספריות
חדרי ארונות
פתרונות אחסון
מגרות
מדפים
שידות
צור קשר
 
 

 

 ארונות קיר

 מאוד כיף שאין ארונות בחדרים ובפרט בחדרי ילדים ואז יש רק ארונות קיר בחדר טרונות אשר מכיל בתוכו תיקים, בגדים, מצעים , מגבות וכל אשר צריך לאחסן.

 ארונות קיר צמודים לקיר ברוחב של חולצה או שתיים, סגורים או פתוחים ללא דלתות, כולל מגירות או בלי מגירות, מאפשר ארגון וסדר יעיל. ארונות קיר חשוב מאוד לתכנן היכן רוצים שיהיו, ומה יהיה בהם ואיפה. ארונות קיר הם פיתרון מעולה גם במטבח וגם באמבטיה למגבות ובגדים תחתוניים. ארונות קיר מקנים לבית מראה מסודר תמידי ומונעים מאיתנו באלגן וחיפוש אחר דברים כי כול דבר נמצא במקומו.

מחירי ארונות קיר תלוי בגודל הארון אשר נרצה ובמבנה אשר נחליט. הבנה הפנימי זהו חלק שניתן לשינוי בהתאם לצרכים. ארונות קיר מוצעים במחירים שונים וגם פה תלוי בגודל הארון ובסוגו. האם הארון הוא מעץ או מחומרים הדומים לו, האם יש בתוך הארון אביזרים נוספים, או חלקים נוספים.

 ארונות קיר יכולים להיראות גם כנוי אם נעצב אותם נכון ובמקום הנכון. חשוב לתכנן מראש את המיקום שבו נרצה למקם ארונות קיר. ארונות קיר מגיעים בהרכבה בבית על ידי החברה. יש מספר אולמות תצוגה אשר יוכלו להמחיש כיצד יראה הארון העתידי שאתם מעוניינים. שווה לבצע בדיקה ולסקור את המחירים המוצעים בחוץ. ארונות קיר ניתנים לניקוי על ידי חומרים פשוטים ובסיסיים. אין תחזוקה מיוחדת לארונות קיר כך שמאוד פשוט לשמור על ניקיונן.

קיימת אפשרות לשלב בארונות קיר מגירות או מתלה לאלו שצריכים תלייה רבה, חשוב לבצע סקירה מה מיועד להיכנס לארונות קיר, מי שצריכה מקום לשמלות או מעילים ארוכים פרטים אלו חשובים בזמן תיכנון ארונות קיר. ארונות קיר בעיקר עונים על הצרכים המיולדים שלנו והם לא נקנים כמשהו קבוע עבור כולם. המטרה הנשגבת היא שאפשר לתכנן בדיוק לפי מה שצריכים ורוצים.

 

אביזר חשוב ומיוחד אשר עוזר מאוד בארגון הבית, ארונות קיר. כמה שיותר ארונות קיר אפשר לארגן את הבית הכי יעיל והכי מאוגן וכך כל הדברים נמצאים במקום מסודרים וגם נשמרים. ארונות קיר לצורך איחסון בגדים פתרון מעולה לשמירה על בגדים ולשמירה על סדר.