ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

אסלות מונובלוק

אסלות מונובלוק הן האסלות הפשוטות והסטנדרטיות, אשר קיימות בבתים רבים בארץ. אסלות אלה הן האסלות הזולות ביותר, והנוחות ביותר להתקנה, ולכן הן אהובות ונפוצות בבתים רבים, למרות מגוון האפשרויות הנוספות שקיים כיום. באתר ארונות פור יו אתם יכולים לרכוש אסלות במגוון דגמים וצבעים, וליהנות מרכישה מהירה של אסלות איכותיות וארונות אמבטיה במחירים זולים במיוחד.

בחירת אסלות מונובלוק

אסלות מונובלוקאסלות מונובלוק הן המוכרות, ואולי גם הנפוצות ביותר בארץ. אסלות מחוברות לרצפה, כאשר צנרת המים והביוב מתחברת לתחתית האסלה, ברצפה. לאסלות אלה ישנה ניאגרה חיצונית, אשר מונחת על גבי האסלה, והיא פשוטה להתקנה ולשימוש. כיום, ישנן הרבה אפשרויות חלופיות לאסלות מונובלוק, כמו אסלות תלויות בעלות ניאגרה סמויה.

על אף שלחלופות אלו ישנם יתרונות רבים, אנשים רבים מעדיפים להישאר עם אסלות מונובלוק, בגלל היתרונות הרבים שלהן:

  • זולות משמעותית מאסלות אחרות, כך שהן מתאימות לכל כיס.
  • נוחות ופשוטות במיוחד להתקנה, וניתן להתקין אותן בהתקנה מהירה ובמינימום לכלוך ובנייה. אמנם הן אינן מגיעות במגוון גדול של דגמים, אך הן מגיעות במגוון צבעים, וקל לבחור מתוכן את הדגם המתאים לכם.
  • אסלות חזקות ויציבות, ונוטות לפחות תקלות ובעיות מן החלופות.

אסלות עם אתר ארונות פור יו

אסלות כדאי לקנות באתר ארונות פור יו מוצרים לחדר האמבטיה! אתר ארונות פור יו מציע לכם מגוון רחב של מוצרים לבית. באתר ארונות פור יו, אתם יכולים ליהנות ממגוון יתרונות: מחירים זולים במיוחד, מגוון רחב של מוצרים, איכות גבוהה, שירות לקוחות מקצועי, הכולל מוקד טלפוני שבו תוכלו לקבל מידע מנציגים על כל מוצר שאתם מעוניינים בו, אבטחה גבוהה של הרכישה באתר, זמינות גבוהה במלאי של כל המוצרים, אספקה מהירה ועוד.

עם הצוות של ארונות פור יו, אתם נהנים מחוויית רכישה גבוהה במיוחד, ומקנייה מהירה ופשוטה, כדי שתצאו מרוצים. מחפשים אסלות לבית שלכם? בואו עוד היום להזמין אותם באתר ארונות פור יו, וליהנות מן האיכות ומן השירות!