ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

ארונות אפוקסי

כאשר בוחרים ארון לאמבטיה, חשוב לבחור ארון שעשוי מחומר שמחזיק מעמד שנים רבות במים. ארונות אפוקסי מתאימים ביותר לחדרי אמבטיות, משום צבע האפוקסי שעמיד בפני מים לאורך זמן. לצבע האפוקסי יש מראה יפה, ולכן יהיו בעלי מראה יפה ומכובד. רובם צבועים בצבע לבן, אולם אנו מוכרים גם ארונות הצבועים בצבע שחור אפוקסי. החומרים מהם עשוי הארון שלנו, הינם חומרים איכותיים. העץ המלאכותי ממנו מיוצרים רוב הארונות, הינו לוחות סנדוויץ' הידועים באיכותם. גם הארונות שמיוצרים מעץ מלא, מיוצרים מעצים איכותיים כמו עץ אלון.

ארונות בשילוב של אפוקסי ועץ

אנו מייצרים ארונות ייחודים, הכוללים שילוב במראה החיצוני של עץ . גם החלקים הצבועים באפוקסי, מיוצרים למעשה מלוחות סנדוויץ' איכותיים, ונצבעו בצבע לבן. אנו נוקטים במספר טכניקות כדי לשלב בין מראה האפוקסי למראה העץ: טכניקה אחת, היא שאנו שמים מעל חיפוי עץ טבעי במקום חיפוי שיש. טכניקה נוספת, היא שגוף הארון עשוי מסנדוויץ' וצבוע בצבע אפוקסי, אך המגירות עשויות מעץ מלא, ובעלות מראה טבעי.

מגוון שילובים מעניינים של חומרים בארונות שלנו

רוב ארונות אפוקסי שאונו מוכרים, משלבים בין עץ וטכניקות צביעה אחרות, לבין צביעה בצבע אפוקסי. שילוב זה, יוצר שילוב גוונים מעניין ויפה לארון. אנו מוכרים מגוון של סגנונות שילוב בגוונים שונים, על מנת להתאים את המוצרים שלנו לכל סוגי הגוונים של חדרי האמבטיות. המגוון הרחב שלנו, יוצר לכם קטלוג מעניין ואיכותי לחדר האמבטיה.

מגוון גימורים יפים בארונות אפוקסי

אנו מוכרים ארונות עם גימורים ועיטורים מסוגים שונים. לחלק מהארונות, יש עיטורים גליים. חלקם יזכירו ארונות מטבח, על ידי כך שיש להם עיטורי חריטות כמו לארונות מטבח. עיטורים אלו, יוצרים מראה יפה ואומנותי. לפעמים, מתאים לשלב תאורה לבנה ויפה לצד הארונות עם חריטות גלים. ארונות אפוקסי מזכירים בצורתם ארונות מטבח כפריים, עשויים מעץ אלון איכותי, ומגיעים עם ידיות פרזול יפות מתאימות.

מראה מושלם לחדר האמבטיה שלכם

ארונות אפוקסי המיוחדים והמעוצבים שלנו, יתנו מראה אחר לחדר האמבטיה שלכם. אין זה משנה באיזה אופן מניחים את הכיור מעל הארון. לפעמים, תבחרו לשקע את הכיור בתוך הארון, ולשים מעל חיפוי שיש. לפעמים, תבחרו לשים כיור בצורת חצי עיגול מעל הארון, ללא חיפוי שיש. כל ארון מעוצב שתבחרו, ישדרג לחלוטין את מראה חדר האמבטיה שלכם. מומלץ להתאים את גווני הארון לצבעי האמבטיה וחיפוי הקירות מסביב. מומלץ לשים מעל הארון מראה גדולה ויפה, מתלה יפה ומעוצב לתליית בגדים מגבות, והנה לכם עיצוב מושלם של חדר אמבטיה.

רוצים לשדרג את מראה חדר האמבטיה שלכם עם ארון אפוקסי מעוצב? צרו אתנו קשר, ותקבלו מאתנו הצעת מחיר משתלמת.