ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

כיורי נירוסטה

כיום אנשים רבים מעדיפים לרכוש את כיור הנירוסטה שמזכיר מראה של מטבח תעשייתי מקצועי כזה המשודר בתכניות הבישול בטלוויזיה. כיור נירוסטה נותן מראה של מטבח תעשייתי מסגנון היי- טקי. הוא אינו יתאים בדרך כלל למטבח כפרי אלא למטבח בעלת סגנון חדשני יותר. לכיורים אלה יתרונות משמעותיים אך לא חסרים להם חסרונות. לפני שאתם ניגשים לרכישת כיורי נירוסטה חשוב שתדעו מה חברת ארונות פור יו מציעה לכם.

היתרונות של כיורי נירוסטה

כיור מסוג נירוסטה נחשב לכיור עמיד במיוחד מפני שריטות וסדקים, הנירוסטה היא למעשה פלדת אל-חלד שכשמה כן היא - אינה מחלידה כתוצאה ממגע רב עם מים. היא נחשבת לחומר עמיד שמחזיק מעמד 15-20 שנה בקרוב. יש לדעת שישנם הבדלים בין סוגי הנירוסטה ובאיכות שלהם.

יתרון נוסף של כיור זה הוא שהחומר הזה עמיד בפני מרבית חומרי בניקוי ולכן משמשים בו בעיקר בבתי מלון ובמקומות בהם ישנה פעילות ערה במטבח. חומר הניקוי היחיד שאינו כדאי לשימוש בניקוי כיורי נירוסטה הוא חומר חומצתי שגורם לכתמים בלתי ניתנים להסרה על משטח הנירוסטה. נירוסטה גם עמידה בפני חילופי טמפרטורות קיצוניים, אם מניחים על הכיור כלים רותחים או לחילופין מוצרים קפואים הנירוסטה לא תיהרס ותשמור על המראה שלה.

החסרונות של כיורי נירוסטה

  1. כיור נירוסטה יכול להישרט בקלות ולקבל אבנית שקופה - לבנה במיוחד ממים שיש בהם אבנית מרובה. 
  2. כיורי נירוסטה מייצרים רעש רב במגע של המים עם הכיור. ישנם כיורים בעלי דופן כפולה שפותרים את בעיית הרעש, אך הם יקרים משמעותית.
  3. כיור שעשוי נירוסטה אינו מתאים כלל למטבחים בסגנון כפרי ובעצם לכל סגנון שאינו מודרני או תעשייתי. החיסרון הזה הופך ליתרון כשמדובר במטבחים בעלי אביזרים נוספים מנירוסטה בסגנון הייטקיסטי יותר.

התקנה של כיור נירוסטה

כיור נירוסטה מתקינים בכמה צורות, הראשונה היא צורת התקנה עליונה שמקשה על גריפת המים מהשיש לכיור ולכן נחשבת ללא פונקציונאלית. ההתקנה השניה היא התקנה שטוחה בקו אחד עם השיש תוך מילוי החריץ שנוצר בין השיש לכיור ברובה או בסיליקון. ההתקנה השלישית היא בקו אפס כך שאין שום מרווח בין השיש לכיור. התקנה זו היא בעייתית במקרה של תקלה בכיור שאז יש לפרק את כל השיש כדי לטפל בתקלה.

אצלנו בארונות פור יו תוכלו לרכוש כיור איכותי במחירים טובים במיוחד!