ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

כיורי קוורץ

כיורי מטבח הפכו מזמן מיציקת קרמיקה פשוטה לעולם שלם של עיצוב ואופנה. אחד העיצובים החדשניים בתחום הוא כיור קוורץ. כיורי קוורץ הם תוצר של הטרנד העיצובי שבקו נקי וקלאסי ללא צבעים כהים וללא עיטורים מיותרים. הקו הקלאסי מעדיף את השימוש בגוונים בהירים ונקיים שמשרים אווירה רגועה ונקיה בחלל.

כיור קוורץ עשוי משילוב של גבישי קוורץ וסיליקון, מדובר בחומר קשיח למדי, אשר עמיד למכות, שריטות וכתמים. לכיור יש אפשרות להגיע במראה חלק ואיכותי, כאשר גם התחזוקה שלו נחשבת לפשוטה. כיורי קוורץ מיוצרים מגבישי קוורץ בהתאם לשמם ונעשו בטכנולוגיה גרמנית מתקדמת במיוחד, תוך הקפדה על תקנים מחמירים בינלאומיים וישראליים, מה שמבטיח את האיכות והעמידות שלהם למשך שנים. אם בעבר היו כיורי הנירוסטהה והקרמיקה למובילים בעיצוב מטבחים ויצרו ניגודיות למשטח העבודה במטבח, כיום הגישה היא ליצור הרמוניה עיצובית בין משטח העבודה - השיש לבין הכיור, כלומר הצבע, החומר והמרקם יהיו זהים בכיור ובמשטח העבודה.

לעצב את המטבח עם כיור קוורץהעיצוב הזה מושפע מאוד מסגנון העיצוב הקלאסי. סגנון עיצוב יצירתי יותר, דוגל בהתאמה של כיור למשטח העבודה מבחינת החומר אך לא מבחינת הצבע והדוגמא, ניתן לשלב שני צבעי אבן קיסר שמשתלבים ביניהם כמו שחור ולבן ועודד וליצור מראה יצירתי ומגוון. אתם מוזמנים לפנות לאתר ארונות פור יו, שעוסק במכירה ובשיווק של אביזרים לחדר האמבטיה לקבלת הצעת מחיר על כיורי קוורץ.