ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

כיור זכוכית

אם ברצונכם לחדש את חדר האמבטיה שלכם ולהפוך אותו  לחדר יוקרתי ומפנק, מקומכם אתנו בחברת ארונות פור יו. אנו משווקים אביזרים רבים לבית באמצעות אתר האינטרנט שלנו ומקפידים על תודעת שירות טובה ואיכותית.  אנו שמים אותך, הלקוח בראש סולם העדיפויות ועושים הכול כדי שתחווה חווית קנייה נוחה, אמינה ואחראית. אצלנו תוכלו למצוא כיור זכוכית יפיפה שישפיע על המראה הכולל של חדר האמבטיה שלכם. 

כיורי זכוכית מסוגים שונים

כיור זכוכית לחדר האמבטיה הוא אחד הטרנדים הפופולאריים ביותר בתחום אבזור חדרי אמבטיה. תוכלו לראות אצלנו כיורי זכוכית משני סוגים:

  • הסוג הראשון, הוא כיור מזכוכית העשוי מזכוכית חזקה מחוסמת עמידה בפני נזקים המעוצבב בדומה לכיור רגיל, הוא מותקן בתוך משטח זכוכית זהה ומשתלבת היטב עם המשטח שעשוי אף הוא מזכוכית זהה. עיצוב כזה יוצר כיור עם מראה יוקרתי וייחודי בחדר ומתאים לחדרי אמבטיה רבים.
  • הסוג השני של כיור מסוג זה הוא כיור מונח, כלומר כיור שאינו מונח בתוך השיש אלא מעליו. כיור זה אינו חייב להיות משולב בזכוכית מסביבו, ניתן להניחו על גבי משטח שיש רגיל וליצור מראה משולב ויפיפה.

כיור לחדר אמבטיה אינו חייב להיות שקוף, ניתן להזמין אותו בשלל צבעים, שחור, ירוק, אדום ועוד, גם המרקם שלו אינו חייב להיות מבריק ושקוף אלא אפשר להזמינו במרקם של זכוכית חלבית ( בעלת מראה מטושטש). כיור זכוכית ישווה לחדר האמבטיה שלכם מראה יוקרתיי  ומיוחד.

למה להזמין כיור זכוכית מ - ארונות פור יו?

אנו בחברת ארונות פור יו עושים הכול כדי שאתם, הלקוחות שלנו תקבלו את המקסימום שירות דרך הרשת. לקוחות רבים נמנעים מלרכוש מוצרים יקרים ברשת מכיוון שהם חוששים שלמוצר אין "אבא ואימא", אין אחריות מספיקה והם עלולים למצוא את עצמם ללא מענה במקרה שיזדקקו לו. אצלנו תקבלו שירות איכותי ואמין דרך הרשת, אנו מספקים לכם אבטחת מידע מלאה על פרטי האשראי שלכם כדי להסיר דאגה מליבכם בנושא זה. אנו מקפידים על עמידה בזמני אספקה וביעדים שנקבעו מראש עם הלקוח. אנו רואים את הלקוח מעל לכל ונוהגים עמו בהתאם לתפיסה זו.