ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

מקלחוני חזית

אנשים רבים דואגים להתקין בחדר האמבטיה שלהם מקלחון, על מנת ליהנות ממקלחת נוחה ומפנקת. מקלחונים עדיפים לעיתים קרובות על פני אמבטיה, מאחר שהם מאפשרים מקלחת נוחה יותר, וגם חוסכים במקום. ישנם סוגים רבים של מקלחונים, כאשר הסוגים העיקריים הם מקלחוני חזית ומקלחונים פינתיים. אתר ארונות פור יו מציע לכם את שני הסוגים, באיכות גבוהה במיוחד, ובמגוון דגמים יפהפיים.

רכישת מקלחון חזית

מקלחוני חזיתמקלחון חזית הוא מקלחון אשר עומד על קיר אחד של חדר האמבטיה - ולא על פינה של החדר. לעיתים קרובות, מקלחוני חזית מיועדים לנישה בקיר של חדר האמבטיה, כך שהם ממלאים את השטח בצורה יעילה. במקרים אחרים, ממקמים אותו על קיר רגיל, כך שרק קיר אחד תוחם את המקלחון, ו-3 הכיוונים האחרים שלו תחומים במחיצת זכוכית איכותית. מקלחון חזית הוא נוח מאוד, רחב מידות, ומאפשר מקלחת נוחה ונעימה במיוחד. עם זאת, הוא גם תופס שטח רב, יחסית למקלחון פינתי, ולכן הוא מתאים לחדרי אמבטיה גדולים או לבתים שבהם אין צורך באמבטיה, והמקלחון מגיע במקום האמבטיה הרגילה.

מקלחון חזית יכול גם להיות בנוי כאמבטיון - כלומר מקלחון בעל אגנית גבוהה, אשר יכול לשמש גם כאמבטיה במקרה הצורך - לילדים, למשל. מקלחוני חזית אהובים מאוד על אנשים רבים, בזכות היתרונות הרבים שלהם.

האתר של חברת ארונות פור יו

כאשר אתם רוצים לרכוש מקלחון, אתם יכולים לעשות זאת במבחר חנויות לכלים סניטריים. אך את השירות היעיל, המהיר והמקצועי ביותר, תקבלו דווקא באתר ארונות פור יו. אנחנו מציעים לכם אפשרות לרכוש מגוון רחב של מוצרים לחדר האמבטיה.

באתר ארונות פור יו אתם נהנים מאבטחה גבוהה, מחוויית רכישה נוחה ונעימה, ממחירים נוחים ואטרקטיביים, ממלאי זמין וממגוון רחב של מוצרים, אשר מגיעים אליכם באספקה מהירה במיוחד. אנו גם מפעילים מרכז טלפוני, בו תוכלו לקבל מידע מפורט על כל המוצרים באתר, ומענה לכל שאלה.

מעצבים את חדר האמבטיה שלכם? היכנסו עוד היום לאתר ארונות פור יו ורכשו מקלחון שמתאים לכם בדיוק!