ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

אמבטיונים

אמבטיון - אמבטיה במידות קטנות יותר. היתרון של המידות בקטנות, היא התחושה של הפינוק האישי והעובדה שהנ"ל תופס פחות חלל בחדר האמבטיה. כאשר אנו בוחרים אמבטיונים במידות קטנות, כדאי לתת עיצוב מפואר ומפנק לכל החלל שמסביב. עיצוב חדר האמבטיה אינו מסתיים בבחירת סוג אמבטיון, אלא בבחירה מתאימה של הריצוף, חיפוי הקירות, כיור לאמבטיה והברזים באמבטיה.

סגירת אמבטיון בזכוכית

אמבטיוניםגם כאשר אנו בוחרים לשים אמבטיון, ולא אמבטיה גדולה, כדאי לשים סביבה מחיצת זכוכית, על מנת למנוע מעבר מים אל כל חדר האמבטיה. אנו מוכרים מחיצות זכוכית יפות ואיכותיות, שישאירו את כל השטח שמסביב נקי ממים. מחיצת הזכוכית, מתאימה לכל סגנון עיצוב של החדר. לפעמים, אפשר להוסיף על הזכוכית עיטורים באמצעות צריבה.

בחירת ברזים בעיצוב ייחודי

כאשר בוחרים אמבטיונים הנראים כמו אמבטיה רגילה אך קטנה, ומסביב יש אריחים בעלי מראה מודרני, כדאי לבחור בברז כסוף ומודרני. לעומת זאת, עם שמתם את הנ"ל בעל גוון שמנת מחרס ובחרתם בקו עיצוב אצילי ומלכותי, כדאי לכם לבחור בברז בגווני כסף או נחושת, עם עיטורי פרחים, או עיטור אצלי אחר. כדאי לשמור על אחידות בין מראה ברז האמבטיה, לבין מראה ברז הכיור.

אנו מוכרים מגוון רחב מאוד של ברזים מעוצבים. חלק מהברזים, יהיו מעוצבים בעיצוב מודרני, ולחלק מהברזים יהיה עיצוב קלאסי. כאשר אתם בוחרים את עיצוב הברז, כדאי לכם לחשוב מה הקו העיצובי של חלל חדר האמבטיה. 

בחירת חיפוי הקירות והריצוף

כאשר אתם בוחרים את חיפוי הקירות של חלל האמבטיה, עליכם לשים לב למספר נקודות חשובות: חשוב מאוד שהחומר ממנו עשוי החיפוי, יהיה חומר עמיד במים, שיחזיק מעמד למשך שנים. אם בחרתם אותו מעוצב בעל מראה אצילי, מומלץ לשים חיפוי קירות דמוי פסיפס. לעומת זאת, בחללי אמבטיה בהם יש אמבטיונים בעל מראה דומה לאמבטיה רגילה, אפשר לשים על הקירות חיפוי קרמיקה או גרניט פורצלן. ריצוף של חדר האמבטיה, חייב להיות ריצוף עמיד בפני מים. לכן, לא תמיד יתאים ריצוף עץ לחדר האמבטיה, אך ניתן להשתמש בפרקט למינציה עמיד במים.
ריצוף נוסף שמתאים, הוא גרניט פורצלן, או אריחי קרמיקה. ריצוף פרקט שמתאים לחדר האמבטיה, הוא ריצוף פרקט שעשוי מלוחות חומר סינטטי שעמיד בפני מים.

בחירת ארון מתאים לחדר האמבטיה

בחללים עם אמבטיונים בצבע לבן, מומלץ לבחור בארון אמבטיה בצבע לבן. אם רוצים לבחור דווקא ארון עץ, אפשר לשים מחיצות זכוכית לבנה. כאשר בוחרים ארון לחדר האמבטיה, צריך לחשוב האם יהיה התזה של מים מהאמבטיה לכיוון  הארון. לכן, מומלץ גם לסגור במחיצות זכוכית. כאשר יש את ההגנה של מחיצות הזכוכית, אפשר לבחור גם ארונות מחומרים כמו עץ, שעמידים פחות בפני מים. כדאי שצבע הארון יתמזג עם צבע האמבטיה. 

רוצים חדר אמבטיה מעוצב וכל האביזרים הנלווים? לפרטים, צרו עמנו קשר, או השאירו את פרטיכם.