ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

אסלות תלויות

בכל חדר אמבטיה ישנו מוצר אחד חשוב במיוחד – האסלה. כל בית זקוק לאסלה אחת לפחות, ובמרבית הבתים כיום ישנו יותר מחדר שירותים אחד, לנוחותם של בני הבית. כאשר בוחרים אסלה לבית, ישנם מספר פרמטרים שמכוונים את הבחירה, כמו איכות ועיצוב. באתר ארונות פור יו, תוכלו למצוא אסלות תלויות באיכות גבוהה במיוחד.

היתרונות של אסלות תלויות

בכל הנוגע לעיצוב, אסלות תלויות הן המוצר המעוצב ביותר שהתפתח מן הכלים הסניטריים הסטנדרטיים. האסלות הקלאסיות והוותיקות עומדות על הרצפה ומחוברות לצנרת שתחתיה. אלו אסלות יציבות וטובות, אך יש להם שני חסרונות: ראשית, הן לא אסטטיות במיוחד, המראה שלהן שבלוני יחסית ואין לו יופי מיוחד. שנית, הן קשות לניקוי. הצנרת התחתונה דורשת מאמץ רב לניקוי יעיל. לעומת זאת, פותרות את שתי הבעיות, הן מחוברות לקיר בלבד, כך שהניקוי שלהן פשוט, יעיל ונוח במיוחד, ובנוסף מגיעות בעיצובים מרהיבים, והן הופכות את חדר האמבטיה או השירותים לאחד מן החדרים המעוצבים והיפים ביותר בבית. אסלות תלויות הן לרוב גם בעלות ניאגרה סמויה, כך שהמראה שלהן אסתטי עוד יותר, מכיוון שלא רואים את מיכל המים ואת הזרימה.

אסלות תלויות איכותיות רק בארונות פור יו

אתר ארונות פור יו הוא אתר מכירות, אשר מציע ללקוחותיו שירות בסטנדרט גבוה במיוחד. אתר ארונות פור יו מציע ללקוחותיו מגוון רחב של מוצרים לבית, כמו ריהוט גן וריהוט לבית, מוצרי חשמל מסוגים שונים וכמובן – מוצרים לחדר האמבטיה. חוויית הרכישה באתר ארונות פור יו היא חוויה טובה, איכותית וגם מהירה, וניתן להזמין בקלות באתר כל מוצר. חברת ארונות פור יו מפעילה גם קו שירות טלפוני, כך שבכל מקרה של שאלה או חוסר הבנה – תוכלו לקבל בקלות את כל התשובות. חברת ארונות פור יו דואגת להחזיק את כל המוצרים שלה במלאי, ולהעניק לכם אספקה מהירה של כל סוגי המוצרים, על מנת שתוכלו להשתמש בכל מוצר שרכשתם, במהירות האפשרית, וללא תקלות.

רוצים לעצב את חדר האמבטיה שלכם עם אסלות איכותיות? בואו לקנות את האסלות היפות והחזקות ביותר, רק באתר ארונות פור יו!