ארונות אמבטיה וכלים סניטריים
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו:

ברזים נשלפים

צורת המראה החיצוני של ברז נשלף למטבח, יכולה להיות בדיוק כמו צורה חיצונית של ברזים אחרים שלנו בלתי נשלפים. ההבדל הוא, שלברז הנשלף יש את החלק המחבר בין הברז לקיר, וממנו יוצא החלק של הברז הנשלף. אלו ברזים נוחים מאוד לרחצה באמבטיה, ונוחים מאוד לעבודה במטבח. אפשר לקבל שיש נקי וכיור מבריק באמצעות ברזים נשלפים . בחדרי האמבטיה משתמשים כמעט תמיד בברזים נשלפים. עיצוב זה, הינו עיצוב שהוא גם בעל מראה יפה, וגם יוצר נוחות. ברוב הברזים הללו, קשה להבחין על ידי הסתכלות מרחוק שמדובר בברז נשלף, משום שהחלק הנשלף נראה המשך טבעי של הברז.

כיצד ייראה עיצוב של ברז נשלף לאמבטיה?

ברזים נשלפיםעיצוב של ברזים נשלפים לאמבטיה, יזכיר עיצוב של ברז נשלף למטבח, אולם ההבדל יהיה בכך שבפתח של יציאת המים, יהיה ראש של ברז למקלחת, ולא כמו של ברז רגיל. ניתן למצוא ברזים רבים כאלו בגווני אפור. אולם, ניתן למצוא גם ברזים נשלפים מעוצבים בגווני זהב ונחושת. לפעמים, יהיה אפשר למצוא ברזים בגוונים אחרים. צורת ברזים אלו, הינה לרוב בצורת קשת. ישנם ברזים ארוכים יותר, וישנם ברזים קצרים יותר. כאשר בוחרים ברז למטבח, עדיף לבחור בברז גבוה. לעומת זאת, כאשר בוחרים ברז נשלף לאמבטיה, עדיף להסתפק בברז נמוך.

מדוע נוח להשתמש בברז נשלף במטבח?

אפשר להבין את הנוחות בשימוש בברז נשלף לרחצה באמבטיה, ומדוע צריך ברז נשלף למטבח? נוח מאוד כאשר רוצים לרחוץ כל פינה בכיור ובשיש. כאשר מתקינים לברז צינור ארוך, ניתן גם לרחוץ את השיש. רחצה בברז תשאיר את השיש נקי יותר מאשר שפיכה של מים על השיש באמצעות כלי. באמצעות הברז הנשלף, ניתן להגיע לכל פינה בכיור. וכך ניתן לקבל כיור ושיש מבריקים, כאשר רוחצים את הכיור והשיש בספוג עם חומר, ובאמצעות הברז שוטפים היטב כל פינה בכיור ובשיש.

אורך צינור מומלץ לברז נשלף

מהו אורך הצינור המומלץ עבור ברז נשלף? כאשר בוחרים אורך צינור של ברז נשלף לאמבטיה, מומלץ לבחור בצינור ארוך ככל הניתן. לעומת זאת, כאשר בוחרים צינור עבור ברז נשלף לאמבטיה, מומלץ לבחור בצינור שלא יהיה קצר מדי, אך לא ארוך מדי. מומלץ שאורך הצינור יספיק כדי שהברז יגיע לחלקים מסויימים מהשיש.

באיזה חומר של צינור מומלץ להשתמש

צריך לזכור, שצינור הברזל של ברזים נשלפים, עלול לפעמים להסדק או להישבר. לכן, כאשר בוחרים צינור לברז הנשלף באמבטיה, מומלץ לבחור בצינור גומי. לעומת זאת, בסוג של ברז נשלף למטבח לא מתאים צינור גומי, אלא צינור המתכת. לכן, לא מומלץ לקנות צינור ארוך מדי, כי צינורות מתכת ארוכים נוטים להיקרע בתדירות גבוהה יותר, ומומלץ לא לבצע פעולת משיכת יתר של הצינור.

מחפשים ברז נשלף למטבח? צרו עמנו קשר, ונתאים בעבורכם ברז במחיר משתלם.